Hlavná stránka slovensky english
PONÚKANÉ SLUŽBY
Poradenstvo, inžiniering
ďalej
PROJEKTY
Dokumentácie, posudky
ďalej
KONTAKT
Kde nás nájdete?
ďalej
AKTUALITY
ďalejOd apríla 2011 sa naša projekčná kancelária presťahovala na novú adresu Košická 40 Bratislava.
ďalejNaša spoločnosť začala rok 2011 spustením novej webovej stránky.
ďalejV rámci zimnej kondičnej prípravy sme uskutočnili tréningový výstup na najvyšší kopec Malých Karpát Záruby.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

SCANIA Slovakia, s.r.o., Senec, Autoservis pre nákladné automobily, 2009

PORSCHE INTER AUTO Slovakia, s.r.o., Bratislava-Petržalka, Autoservis pre osobné automobily, 2000, 2008

Prestavba areálu pochádzajúceho z dôb výstavby Petržalky na moderný predajný autoservis popredného európskeho predajcu osobných automobilov produktov koncernu VW. Areál bol funkčne rozdelený pre produkty VW a produkty ŠKODA. Boli zriadené dielne príjmu, opráv mechanických skupín, klampiarskych činností, lakovne a autoumyvárne. Projektová dokumentácia bola spracovaná pre architektonickú kanceláriu BKPŠ.

HTP Slovakia Vráble (PLASMET) s.r.o., Vráble, Lisovňa plastov, 2006

GIESECKE & DEVRIENT Slovakia, s.r.o., Nitra, Výroba kreditných kariet, 2005

UNOMEDICAL s.r.o., Michalovce, Výroba plastových produktov pre zdravotníctvo, 2005

Výstavba areálu pre dánskeho producenta jednorázových pomôcok určených pre využitie v zdravotníctve. Vo výrobnej hale sú produkované krvné vaky, katéteri (cievkovače) a podobné výrobky z plastov. Pre výrobu sú použité vstrekolisy, extrúdery s centrálnymi rozvodmi granulátu. Montáž výrobku zabezpečujú jednoúčelové montážne automaty. Veľkosť plochy skladovo-výrobnej haly presahuje 13.000 m2. Plánovaný počet pracovníkov 660 pracujúcich v nepretržitej prevádzke. Náročné technické vybavenie zabezpečujúce prísne podmienky čistých priestorov pre zdravotníctvo zabezpečuje technické vybavenie inštalované v strojovniach a technických priestoroch na medziposchodí. Projektová dokumentácia bola spracovaná pre IPEC PROJECT.

DELPHI Slovensko, s.r.o., Senica Výroba káblových zväzkov, 2002, 2004

Výstavba areálu s výrobno-skladovou halu v 2 etapách. Výroba zameraná na produkciu hlavného káblového zväzku pre VW TUAREG/CAYENNE, dodávaného v režime just-in-time. Hlavný káblový zväzok, každý odlišného vyhotovenia pre konkrétne výrobné číslo automobilu obsahuje až 5000 m káblov. Výroba pozostáva z radu krimpovacích strojov, ručných prípravných pracovísk a montážnych liniek pre montáž káblového zväzku. Výrobná plocha o veľkosti viac ako 9000 m2 s celkovým počtom plánovaným pracovníkov 2300 pracujúcich 3 smenách. Na výrobnú halu naväzoval prístavok pre pomocnú výrobu, sociálne zabezpečenie pracovníkov a administratívu. Projektová dokumentácia bola spracovaná pre IPEC PROJECT.

MB, MOTOR-CAR IMMO, s.r.o., Bratislava-Vajnory, Autoservis pre osobné a nákladné automobily, 1998, 2000, 2002

Postupná výstavba areálu pre komplexné poskytnutie služieb pre predaj a opravy automobilov značky MB. Výstavba sa realizovala vo viacerých etapách kedy boli uvedené do užívania dielne zamerané na diagnostiku a opravy mechanických skupín nákladných automobilov, klampiarska dielňa a s lakovňou, špecializovaná dielňa na opravy mechanických skupín osobných automobilov, špecializovaná dielňa na opravy mechanických skupín nákladných automobilov a diagnostická dielňa pre nákladné automobily. Projektová dokumentácia bola spracovaná pre IPEC PROJECT.